Ana içeriğe atla

Hakkımızda

Petburada.com internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır.

Dinamik bir yapıya sahip olan Petburada.com, sanal ortamda 15 yıldır sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir.

Petburada.com'un temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır. Petburada, geliştirdiği sistemlerde en iyi hizmetleri kendisine referans alır.

Petburada.com bugüne kadar on binlerce müşterisinin siparişini sorunsuz yerine getirmiştir.

Pet sektörü içersinde edindiğimiz tecrübeyi, sevimli dostlarımızın ve sizlerin istekleri doğrultusunda internette Müşteri Memnuniyeti sloganıyla ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, bütünleşik ve tek noktadan vermeyi hedeflemektedir.

Petburada.com hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir.

Petburada.com hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Petburada.com'a duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

Petburada.com müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini arttırarak sürdürecektir.

Saygılarımızla,

www.petburada.com 

Merkez Ofisi:
Dereağzı Mh Ziya Gökalp Cd Sinem Sokak Denizgören Evleri 2DE1 No:122 Gürpınar Beylikdüzü

Destek Hattı 
0212 853 30 03
0850 420 0 738

Bu blogdaki popüler yayınlar

Evde Beslenebilecek En Tatlı 10 Küçük Köpek Cinsi

1. Maltese (Malta Köpeği) Bu cins çok fazla tüy dökmez, bu yüzden hayvan tüyü ile ilgili sorunlarınız ve alerjiniz varsa bu cins harika bir seçenektir. Arkadaş canlısı köpeklerdir. Diğer köpek ve kedilerle iyi anlaşırlar. Bu köpek sürekli bir insan temasına ihtiyaç duyacağından, bakımına çok fazla zaman ayıramayacaksanız akıllı bir seçim değildir. Bir Maltese’ i  harika şeklini korumak için düzenli olarak taramanız gereken düz ve uzun beyaz tüylü postundan rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Malta Köpeklerinizi yakınınızda tutun ama çok fazla ilgi göstermeyin çünkü bu davranış bozukluklarına sebebiyet verebilir.

Ucuz Akvaryum Malzemeleri

                                        Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan akvaryumlar, içerisinde yer alan balıklar ve birbirinden farklı malzemeler ile ortaya oldukça etkili görüntülerin çıkmasına yardımcı olmaktadır. Bunu bilen insanların büyük bir kısmı da artık balıklarını birbirinden farklı akvaryumlarda büyütüyorlar. Geçmiş dönemlerde ucuz akvaryummalzemeleri söz konusu olduğu zaman insanların karşılarına çıkan seçenekler son derece azdı. Böyle olunca ne kadar istenmiş olursa olsun fark etmez ortaya oldukça az sonuçlar çıkmış oluyordu. Sonrasında ise bu konuda oldukça farklı seçenekler ortaya çıkmaya başladı. Bunların başında ise birbirinden farklı akvaryum süsleri gelmekte. Bu süsler kendi içinde hareketli ve sabit olmak üzere iki farklı kategori içerisinden insanlara sunulmakta. Böyle olunca başta akvaryumun boyutları olmak üzere pek çok farklı detaya dikkat edilmesi sonrasında ucuzakvaryum malzemeleri arasından istenilenler gönül rahatlığı ile seçilmiş olacakt

Dünya da ender bulunan bir kedi cinsine sahip olduğumuzu biliyor muydunuz?

Van Kedisi Türkiye'de kedilerden bahsederken ilk akla gelen türlerin başında gelir Van kedisi: Cana yakınlığı beyaz ipeksi kürkü aslan yürüyüşü tilki kuyruğuna benzeyen uzun ve kabarık kuyruğu değişik göz renkleri ve suya olan düşkünlüğü ile. Van Kedisi dünya üzerinde melezleşmeyen saflığını koruyabilmiş canlıların başında gelir. Bu özelliği onu hem kedi dünyasının hem de diğer canlıların yıldızı haline getirir.