Ana içeriğe atla

Akdeniz esintisi Wildfield Türkiye'deDNA çalışmalarından evcil köpeklerin doğrudan etobur olan gri kurtlardan evrimleştiğini göstermektedir. Wildfield tahılsız mamalar içerisinde bir kademe daha yüksek bir tahılsız mama serisidir. İçerik kalitesi seçici ırkları bile memnun edecek lezzetini garanti eder. 

Piyasada yer alan bazı köpek mamaları etiketlerinde ‘’SADECE TAZE ETTEN ‘’ üretilmiştir.
Hatta tüketici bu iddiadan etkilenir ama gerçekte bu tüketiciyi almaya teşvik eden bir reklam stratejisidir. Taze et ile kurutulmuş etin arasındaki fark ‘’su’’ dur. Wildfield taze eti pişirme işlemine tabi tutarak içerisinde ortalamada %60-70 var olan suyunu alarak bakteri, virüs ve parazitlerden arınmış! çok daha güvenli, sadece kurutulmuş tavuk, ördek, tavşan, domuz eti, somon, ringa ve ton balığı kullanır. 

Ve bu aynı ağırlıktaki taze ete oranla; 5 katı daha yüksek protein konsantrasyonu olan bir ürün olarak sonuçlanır Tamamı yüksek konsantre kurutulmuş et ile tamamen tahılsız, meyveleri ve sebzeleri içeren kimyasal koruyucu maddeler içermeyen tam ve dengeli mama serisidir. 

Wildfield köpeklerin yaşam evrelerine, yavru döneminden yetişkinliğe kadar farklı ırk ve boyuttaki köpeklerin ihtiyaçlarına göre tam bir mama serisi sunar. Doğal olarak korunmaktadır. Bha ve BHT yoktur. Tüm hayvan yemleri kimyasal veya doğal antioksidanlar içerir. 

Wildfield sadece doğal antioksidanları ‘’tokoferoller’’ olarak kullanmaktadır. Mineraller, vücudun düzgün bir şekilde büyümesi ve bakımı için gereklidir. 

Wildfield şelatlı mineraller içerir. İnsan diyetlerinde de son yıllarda şelatlı mineraller tavsiye edilmektedir. Mineraller şelatlanırsa absorbsiyon oranı %60 artar. İlgili organ tarafından daha kolay emildiği için de daha etkilidirler. Antioksidan etkili meyveler sebzeler ve şifalı bitkiler ile elma, nar, bal kabağı, yeşil çay, ıspanak, rezene, hodan, papatya, meyan kökü, domates, kuşburnu, adaçayı, nane, ahududu, böğürtlen ile tam destek sağlar.

Siz de dünyaca ünlü İtalyan kedi maması ve köpek maması üreticisi Wildfield kalitesini incelemek istiyorsanız burayı tıklayın

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sevimli Hayvan Fotoğrafları Stresi Azaltıyor

Fotoğrafların gücünü hafife almayın... Sevimli ev hayvanlarının fotoğraflarını ya da hayvanların aniden belirdiği resimleri paylaşmak bazı kişiler için önemsiz bir uğraş gibi gelebilir ama bilimsel veriler, bazı fotoğrafların strese iyi geldiğini ve insanları mutlu ettiğine işaret ediyor. Sevimli Hayvan Fotoğrafları Stresi Azaltıyor İngiliz Psikoloji Derneği"nden Dr. Simon Moore’un Independent gazetesinde yer alan makalesine göre, insanlar görsel yaratıklar. Ve beyinlerimiz görsel bilgiye meyilli. Görsel verilerle ilgili bu hassasiyetin evrimsel bir temeli var. Gözler, ortamın güvenli (bu durumda pozitif duyguları harekete geçiriyor) ya da riskli (öfke ve korku temelli duyguları harekete geçiriyor) olup olmadığını söylüyor.

En Çok İlgi Gören 21 Kedi Türü

1. Abyssinian Abyssinian Algılayıcı ve zeki olan Abyssinian kolay eğitilir. Uyanık, oldukça yetenekli ve canı isteyince sokulan sevgi dolu bir kedidir. Her zaman kendisine meşgul olacak bir şeyler bulabilir.  Kafası hafif üçgendir ve yumuşak hatlara sahiptir. Burun kısmı sivri veya köşeli olmaktan ziyade çukur bir görüntü verir. Güzel bir kesimi olan kulakların uçları dik ve sivridir.  Gözler altın rengi veya yeşildir. Kuyruk uçları ise kedinin üzerindeki en koyu renkten daima bir ton daha koyu olur.

Evde Beslenebilecek En Tatlı 10 Küçük Köpek Cinsi

1. Maltese (Malta Köpeği) Bu cins çok fazla tüy dökmez, bu yüzden hayvan tüyü ile ilgili sorunlarınız ve alerjiniz varsa bu cins harika bir seçenektir. Arkadaş canlısı köpeklerdir. Diğer köpek ve kedilerle iyi anlaşırlar. Bu köpek sürekli bir insan temasına ihtiyaç duyacağından, bakımına çok fazla zaman ayıramayacaksanız akıllı bir seçim değildir. Bir Maltese’ i  harika şeklini korumak için düzenli olarak taramanız gereken düz ve uzun beyaz tüylü postundan rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Malta Köpeklerinizi yakınınızda tutun ama çok fazla ilgi göstermeyin çünkü bu davranış bozukluklarına sebebiyet verebilir.